شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 20 در خدمت شما عزیزانیم

هم اکنون با ما تماس بگیرید :
0061-432-414-522

پرسش ونظرات خود را با ما در میان بگذارید
همراهی با ما

عکاسی زیر آب، فیلمبرداری زیر آب (Under Water Videographer & Under Water Photographer)

همواره بشر ،آرزوي ثبت وقايع و شكار لحظات زير آبي را در سر مي پرورانده است. امروزه با گسترش دوربينهاي ديجيتال،فن تصوير برداري زير آبي به سرگرمي بسياري از افراد تبديل گرديده و در برخي از موارد به شغلي پر درآمد نيز تبديل گرديده است. شما نيز مي توانيد با آموختن اين تخصص به شكار لحظات و ثبت خاطرات زير آبي خود و همراهان بپردازيد.

غواصی در شب (Night Diver)

شكست نور خورشيد پس از ورود به آب و از بين رفتن طيف قرمز از نور خورشيد باعث رنگ باختن بسياري از اشيائ زيرآب و از جمله موجودات دريائي در چشمان ما مي گردد. اما اين خلا را مي توان با غواصي در شب و با استفاده از چراغ هاي زيرآبي جبران نمود و از دنياي لا متناهي رنگها در زير آب شگفت زده شد. همچنين بسياري از آبزيان به هنگام شب از پناهگاه خود بيرون آمده و به شكار مي پردازند ، بازديد اين موجودات نيز دليل خوبي براي آموختن تخصص غواصي در شب مي باشد.

غواصی عمیق (Deep Diver)

سفر به اعماق و كشف ناشناخته ها را "ژول ورن " در قرن هجدهم در سر مي پرورانيد ، اما عدم وجود تكنولوژي لازم و تجهيزات مناسب ، فقط باعث خلق افسانه بيست هزار فرسنگ زير آب گرديد. امروزه اين شمائيد كه با استفاده از آموخته هاي خود در دوره تخصصي غواصي در عمق ، نظاره گر شگفتيهاي آفرينش در اعماق خواهيد بود .

کشتيهاي غرق شده (Wreck Diver)

اين هيولاهاي آهنين كه بر بستر درياها و اقيانوسها خفته اند ،داستاني در سينه محفوط و آبزياني را در دل آهنين خويش پناه داده اند. بازديد از كشتيهاي غرق شده و كشف رمز و راز آنها از جذاب ترين تخصصهاي غواصي در سراسر جهان به شمار مي رود. شما نيز مي توانيد با آموختن اين تخصص و با نفوذ به درون اين هيولاهاي اعماق ، هيجاني جديد در وجود خويش احساس نمائيد.

جهت يابي زير آب (Under Water Navigation)

آيا مي دانيد كه شما با استفاده از قطب نما و يافتن مسير مناسب در زير آب مي توانيد در زمان و هواي تنفسي خويش صرفه جوئي نمائيد؟ در دوره هاي تخصصي جهت يابي زير آب شما اين فن را آموخته و به تجربيات خود خواهيد افزود.

جستجو و به سطح آوري اشيائ مغروق (Search and Recoering)

به سطح آوردن اجسام مغروق ، از پر در آمد ترين تخصصهاي غواصي به شمار ميرود. اما به سطح آوري نياز به تكنيكنها و روشهاي خاص به خود داشته كه شما در اين دوره با آن آشنا خواهيد شد.

نایتروکس یا هوای غنی شده (Nitrox)

استفاده از گازهاي مخلوط و هواي غني شده ، زمان باقي مانده در عمق را بالا برده و فرصت بيشتري جهت مشاهده شگفتيهاي آفرينش براي شما به ارمغان مي آورد.اما استفاده از اين تجهيزات نياز به آموزشهاي خاصي داشته كه شما پس از فرا گرفتن تكنيكهاي لازم ، مجاز به استفاده از هواي غني شده مي گرديد.

اسكوتر هاي زير آبي (DPV)

شنا در اعماق را شما مي توانيد با استفاده از اسكوتر هاي زير آبي سريعتر نموده و شانس ديدن آبزيان بيشتر و شنا در كنار آنان را براي خود در دوره اسكوتر هاي زير آبي بيافزائيد.

غواصي در آبهاي جريان دار (Drift Diver)

مبارزه اي ديگر ، غواصي در آبهاي جريان دار، لذت خاص به خود ، ماجراجوئي و فنون خاص به خود را در بر دارد. شناور شدن در جريان هاي شديد را در اين دوره آموخته و تجربه اي جديد در زندگي غواصي خويش داشته باشيد.

غواصي طبقاتي (Multilevel Diver)

تنظيم زمان و عمق و غواصي در اعماق مختلف را در زمانهاي از پيش محاسبه گرديده را در اين دوره بيآموزيد.

0061 432 414 522 info@ghavas.com
آژانس صبای هما
تهران - شهرک اکباتان - خیابان شهید نفیسی - پلاک45 - طبقه 2