شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 20 در خدمت شما عزیزانیم

هم اکنون با ما تماس بگیرید :
0061-432-414-522

پرسش ونظرات خود را با ما در میان بگذارید
همراهی با ما

دوره غواصي آبهاي آزاد (Open Water Diver)

مطابق با استاندارد فدراسیون غواصی اروپا : EN 14153-2 Autonomous Diver و ISO 24801-2:2007
مدت اين دوره که دروازه ورود شما به دنياي زيبا و شگفت انگيز اقيانوسها مي باشد چهار روز بوده و شامل آموزشهاي تئوري ،مشاهده فيلم آموزشی ،پنج غوص استخري و چهار غوص دريائي ميگردد، در طي اين دوره شما با اصول و فنون غواصي آشنا گرديده و پس از پايان دوره موفق به دريافت گواهينامه بين المللي غواصي در آبهاي آزاد خواهيدگرديده و مي توانيد آزادانه در سراسر جهان با اعطاي گواهينامه بين المللي غواصي خودبه مراکز غواصي اقدام به اجاره تجهيزات نموده و غواصي نمائيد .حداکثر عمق مجاز غواصي پس از دريافت اين گواهينامه هجده متر مي باشد.

دوره غواصي آبهاي باز پيشرفته (Advanced Open Water Diver)

مطابق با استاندارد فدراسیون غواصی اروپا : EN 14153-2 Autonomous Diver و ISO 24801-2:2007
مدت دوره چهار روز و شامل آموختن نکات تئوريک و عملي غواصي پيشرفته می باشد.باشرکت در اين دوره شما موفق به فراگرفتن فنون لازم جهت غواصيهاي عميق ، غواصي در شب ، جستجوي زيرآبي و جهت يابي ميگرديد ، پيش نياز شركت در اين دوره موفقيت در دوره غواصي آبهاي باز مي باشد وحداکثرعمق مجاز پس از طي اين دوره سي متر تعيين گرديده است.

دوره غواصي امداد و نجات (Rescue Diver)

مطابق با استاندارد فدراسیون غواصی اروپا : EN 14153-2 Autonomous Diver و ISO 24801-2:2007
مدت اين دوره نيز سه روز ميباشد و پيش نياز شركت در اين دوره ، موفقيت در دوره غواصي آبهاي باز پيشرفته و نيز آموختن فنون كمكهاي اوليه مي باشد.در اين دوره شما با کليه فنون امداد و نجات در فعاليتهاي غواصي آشنا خواهيدشد . شما پس از طي اين دوره نه تنها به سطح دانش غواصي خود افزوده ايد ، بلکه قابليت کمک و نيز نجات افراد مصدوم را چه در دريا وچه در خشکي خواهيدداشت.همچنين در پايان دوره شما موفق به دريافت گواهينامه بين المللي غواصي امداد و نجات مي گرديد.

دوره آموزشي امداديار كمكهاي اوليه (Emergency First Response)

مطابق با استاندارد فدرال آمریکا : CFR 1910.1529
عليرغم پيشرفت علم و تکنولوژي، انسان هنوز درمقابل عوارض سوانح و بلاياي طبيبعي ناشي از دگرگونيهاي طبيعت آسيبپذير است با توجه به ازدياد روز افزون حوادث مختلف مانند: تصادفات رانندگي، سقوط از ارتفاع ، برق گرفتگي ، سوختگيها ، و خفگي گزش حيوانات و حشرات و غيره ، اصوليترين کار، کسب آمادگي به منظور مقابله با حوادث و سوانح و بکارگيري آن جهت حفظ سلامتي و نجات جان خود و اطرافيان در لحظات اوليه وقوع يک حادثه است. همچنين آموختن اين فنون براي تمامي غواصان لازم و ضروري و موفقيت در اين دوره نيز پيش نياز شركت در دوره غواصي امداد ونجات و دايو مستر مي باشد.

0061 432 414 522 info@ghavas.com
آژانس صبای هما
تهران - شهرک اکباتان - خیابان شهید نفیسی - پلاک45 - طبقه 2