شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 20 در خدمت شما عزیزانیم

هم اکنون با ما تماس بگیرید :
0061-432-414-522

پرسش ونظرات خود را با ما در میان بگذارید
همراهی با ما

(Professional Association of Diving Instructor (PADIانجمن مربيان حرفهاي غواصي با بيش از 40 سال سابقه در سال 1966ميلادي توسط دو تن از غواصان نيروي دريايي آمريکابه نامهاي آقاي رالف اريکسون و آقاي جان کرونين و با هدف آموزش غواصي به روشي نوين و بدور از نظاميگري که در آن سالها رايج بود تاسيس گرديد.


اين موسسه با الهام گرفتن از روش تدريس نوين و سيستم آموزشي آمريکا وبا همکاري بسياري از دانشگاههاي سراسر جهان و نيز استفاده از روشهاي ميهمان نوازانه هتلها جهت سرويس دهي به گردشگران، موفق به طراحي متدي جديد در آموزش غواصي گرديد که نتايج آن گسترش روز افزون اين تفريح سالم در بين جوامع و ملل مدرن و پيشرفته جهان گرديده است. به طوري که اين موسسه موفق به تصاحب عددي معادل 75%از کل آموزش غواصي در سراسر جهان را شده است.

امروزه اين موسسه با دارا بودن 5300 مرکز غواصي در 180 کشور جهان ونيزحدود 130 هزار مربي مجرب و متبحر، نقش بسزايي را در صنعت توريست جهاني با ارائه فعاليتهاي غواصي ايمن و کارآمد در سراسر جهان ايفا ميکند و استاندارد جديدي را در امر اکوتوريست که در راس آن شعار ايمني قرار دارد و مورد استقبال تعداد بيشماري از ساکنين اين کره خاکي قرارگرفته را ارائه مينمايد.

امروزه PADI نهادي راهبردي در آموزش غواصي جهان برشمرده مي شود. اين نهاد با بيش از 40 سال تجربه و دارا بودن بيشترين مراكز غواصي در سراسر گيتي و وسايل كمك آموزشي بسيار متعدد خدماتي را فراهم آورده است تا شما بتوانيد به آساني در هركجاي اين كره خاكي غواصي را آموخته و به غواصي بپردازيد.

آموختن غواصي و انجام غوصهاي تفريحي با مربيان PADI در مراكز غوص آن ميتواند در شكوفائي استعدادهاي آموزشي ، علمي، عملي ، تجربي و نيز كمك به احياي محيط زيست دريائي كمك كند. اين مهم در چهار كلمه : آموزش Education، تجربه Experience، تجهيزات Equipment و محيط زيست Environment و توسط مربيان PADI در قالب دوره هاي آموزش غواصي PADI به علاقه مندان ارائه ميگردد.

خوشبختانه با وجود مربيان مجرب ايراني که دورههاي آموزشي اين موسسه را با موفقيت سپري نمودهاند و اينک مسئوليت آموزش اين فنون را طبق استانداردها و نکات ايمني جهاني آن انجمن در ايران بر عهده دارند شما نيز ميتوانيد با استفاده از تجارب و رهنمودهايشان و شرکت در دورههاي مختلف آموزشي اين موسسه حياتي نو و بديع را همراه با خاطراتي سراسر شيرين از اين پس داشته باشيد.

ورودتان را به دنياي پاک و اسرارآميز درياها خوش آمد ميگوييم

آيا ميدانيد مزاياي سيستم آموزشي PADI بر ديگر سيستمهاي آموزشي چيست ؟

شناخته شده ترين گواهينامه بين المللي غواصي در جهان

كليه دانش آموختگان و غواصان PADI داراي شناخته شده ترين گواهينامه بين المللي غواصي از معتبر ترين و گسترده ترين موسسه آموزش غواصي جهان ميگردند. گواهينامه هاي صادره از اين موسسه فارغ از آنكه هنر آموزان در كجا و توسط كدام مربي آموزش ديده اند در سراسر جهان معتبر و مورد تاييد همگان مي باشند. وجود شبكه گسترده PADI به گستره جهاني، دارا بودن بيش از يكصد و سي هزار مربي مجرب و 5700 مركز غوص در سراسر جهان در بيش از 180 كشور مزيد بر اين علت است.

تنوع بسيار وسيع وسايل كمك آموزشي

تنوع بسيار وسيع وسايل كمك آموزشي اعم از فيلم هاي آموزشي و كتابها كه به 26 زبان ترجمه گرديده اند نيز از مزاياي اين سيستم آموزشي است. همچنين شما به آساني ميتوانيد مربي خود را از ميان مربيان مجربي كه با زبانهاي گوناگوني آشنا ميباشند بيابيد.

آموزش بدون محدوديت زماني با در نظر گرفتن تبحر هنر آموز

طراحي دوره هاي آموزشي PADI به گونه ايست كه مهارتهائ ارائه شده در دوره ها بدون در نظر گرفتن زمان محدود و صرفا بر مبناي فرا گيري و اجراي صحيح آنها توسط هنرآموز ارائه شده اند. اين بدان معناست كه شما در دوره آموزشي خود مجبور به آموختن مهارتها در زماني محدود نبوده و ميتوانيد با آرامش كامل و اطمينان خاطر مهارت ها را به درستي در زماني مقتضي آموخته و در آن تبحر كافي بيابيد. مربيان PADI در سراسر جهان در خدمت شما بوده تا با استفاده از شيوه آموزشي PADI و استانداردهاي آموزشي در فضائي مفرح و لذت بخش از تبحر شما در انجام مهارتها اطمينان حاصل يابند.

گسترده ترين مجموعه آموزشهاي تخصصي

لذت غواصي شما با شركت در دوره هاي تخصصي و حصول اعتماد به نفس بيشتر دو چندان خواهد شد. وجود بيش از 25 دوره تخصصي گوناگون در تحكيم زيرساختهاي آموزشي هنرآموزان بسيار موثر بوده و كمك بسزائي در بالا بردن سطح دانش، تجربيات و معلومات وي خواهد داشت و دستيابي به درجه مستر اسكو با دايور يا دايو مستر از هنر آموز شخصيتي كاملا حرفه اي خواهد ساخت.

دريافت اعتبارات دانشگاهي

تمامي دوره هاي آموزشي PADI از مبتدي تا پيشرفته توسط موسسات كنترل كيفيت جهان نظير سازمان استاندارد جهاني مورد ارزيابي قرار گرفته و امروزه اين موسسه به عنوان تنها موسسه آموزش غواصي جهان داراي گواهينامه استاندارد جهاني شناخته شده است. همچنين كليه دوره هاي آموزشي PADI در شوراي آموزش عالي آمريكا، انگلستان، استراليا، نيوزلند، ژاپن و بسياري از كشورهاي عضو جامعه اروپا سنجيده شده و امروزه به عنوان واحد هاي دانشگاهي در رشته هاي مرتبط پذيرفته شده اند. امروزه تطبيق دوره هاي آموزشي PADI در بسياري از كشورهاي جهان امكان پذير مي باشد.

جهت دريافت اطلاعات بيشتر و روش تطبيق دوره ها در دانشگاههاي كشورهاي مختلف اینجا را كليك كنيد.

احساس مسئوليت جهت حفاظت از محيط زيست دريائي

PADI بسيار مصمم است تا از محيطي كه تمامي غواصان اعم از آماتور يا حرفه اي استفاده نموده و لذت ميبرند به نحو احسن محافظت نمايد تا اين منابع به نسلهاي بعدي نيز انتقال يابد. از اينرو تمامي دوره هاي آموزشي PADI به گونه اي طراحي گرديده اند تا همزمان با آموزش مهارتهاي غواصي هنر آموز به اهميت آبزيان، زيستگاه ها و اكوسيستم دريائي آشناشده تا از اين پس وي نيز به جمع پاسداران محيط زيست پيوسته و به گونه اي بسيار موثر در زمينه حفاظت از زيبائي هاي زير دريائي بكوشد.

0061 432 414 522 info@ghavas.com
آژانس صبای هما
تهران - شهرک اکباتان - خیابان شهید نفیسی - پلاک45 - طبقه 2